Rekonstruujete nebo stavíte? Inovujete koupelnu nebo vám snad padla do oka nová kuchyňská linka? Hledáte spolehlivé instalatéry nebo topenáře? Pokud jste alespoň na jednu z výše uvedených otázek odpověděli kladně, jste na správné adrese. Díky našim dlouholetým zkušenostem, které jsme v průběhu let nasbírali, vám můžeme nabídnout ty nejkvalitnější služby v oblasti instalatérských a topenářských prací.

S čím vám můžeme pomoci?

Naše pole působnosti je opravdu široké. Našich služeb můžete využívat v oblasti montáže, rekonstrukce nebo oprav vodovodního a odpadního potrubí a i tehdy, pokud jednoduše potřebujete připojit pračku, myčku, dřez, umyvadlo nebo vanu. Své služby vám rádi nabídneme také v oblasti instalace a výměny vodoměrů, vodovodních baterií, odpadních sifonů, WC, bidetů, koutů, boxů, ohřívačů vody nebo domácích vodáren. Zaměřujeme se také na drobné opravy a čištění. Veškeré rozvody provádíme v rámci pozinkovaného potrubí nebo v potrubí z plastu, či mědi.

Kromě instalatérských prací vám můžeme nabídnout také práce topenářské (montáže topných systémů, opravy, rekonstrukce, izolace potrubí, realizace podlahového vytápění apod.). Pracujeme spolehlivě, precizně a bez zbytečných průtahů. Tato slova potvrzuje také naše portfolio spokojených klientů, které se neustále rozrůstá. Budeme rádi, když budete i vy jeho součástí.

Vyberte prosím z následující nabídky

 

www.instalater-rakovnik.cz